Home » Nieuws » Nieuws » Intranetapplicatie Wind Groep
Intranetapplicatie Wind Groep
Geplaatst op: 25 oktober 2004
In het kader van de ontwikkeling van de primaire processen bij Wind Groep, is besloten deze processen voor de gebruikers te faciliteren op het intranet. In navolging van de nieuwe internetsite, welke momenteel in ontwikkeling is, heeft Wind Groep ook deze opdracht uitbesteed aan Tsjil internet solutions.
Wind Groep
Wind Groep architecten ontwikkelaars te Drachten is een organisatie die zich richt op architectuur en (vastgoed)ontwikkeling. Creativiteit, veelzijdigheid en technische kennis zijn hierbij de drijvers. Wind Groep werkt voor overheden, investeringsmaatschappijen, bedrijven en particulieren en initieert ook zelf veelvuldig projecten.
Primaire processen
Binnen Wind Groep kent men drie primaire processen: architectenopdrachten, vastgoedontwikkeling en turnkey opdrachten. Voor de processen architectenopdrachten en turnkey opdrachten geldt dat deze momenteel gecertificeerd worden volgens de ISO 9001 norm, versie 2000. Bijzonder in de vastgoedontwikkeling is de sterke expertise van Wind Groep in de locatieontwikkeling. Voor de turnkey opdrachten is een sterke expertise aanwezig in het marktsegment Sport en Recreatie, zoals de ontwikkeling van sporthallen en zwembaden.
Voor de drie primaire processen geldt dat ze in de afgelopen periode vernieuwd zijn om ze aan te passen aan zowel de externe als de interne ontwikkelingen. Om tot een krachtige implementatie van deze drie processen te komen zijn drie aspecten van cruciaal belang, te weten de kwaliteit (de inhoud), de gebruiksvriendelijkheid (toegankelijkheid, snelheid, et cetera) en de vormgeving (uitstraling) van de processen. Wind Groep wilde deze drie aspecten combineren in eìeìn integrale intranet oplossing.
Naar de toekomst dient daarnaast rekening gehouden te worden met een uitbreiding van de gebruiksmogelijkheden van de intranetapplicatie. Zo wordt nu al gedacht over het projectmatig inzetten van dit ICT-systeem. Ook is niet uit te sluiten, dat de huidige basis (het kennissysteem van de primaire processen) verder uitgebouwd gaat worden.
Content Management Systeem
Voor de intranetapplicatie zal Wind Groep de beschikking krijgen over een webbased beheerapplicatie, waarmee de database middels gebruiksvriendelijke invoerschermen beheerd kan worden. Net als bij de internetsite zal dit Content Management Systeem (CMS) ingericht worden met maatwerk modules. Vanzelfsprekend beschikt het CMS van de intranetapplicatie over dezelfde look-and-feel als het CMS van de internetsite.
« Naar overzicht